Ур Ра,я в лісі в дитинстві забив 32 комара,на власному тілі я їй-бо не брешу,хоча я про це не писав ще брошур,та то випадково,корів пасли там,резинові чоботи гріли у п'яти,мабуть то буває з дитячої скуки, дручок для тваринок втомився мозолити руки,в війну з будяками ним гралися ми й мабуть тоді були не зовсім дітьми,і я щоб зайняти себе чим небудь отим комарам не давав продихнуть.<br>Пастух андрій
Новинки
Без назви
Автор:
Пастух андрій
Поділитись
