ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Без назви

Без назви

Коли світло погасло і холод собачий,
Коли тіні налізли на дах і на дім,
Ти як промінь,як янгол небесний неначе,
Освітила пітьму десь у серці моїм.

Я тебе крізь світи і століття шукав,
Ти єдина така неповторна і рідна,
Хтось тебе із надії і щастя зіткав,
Щоб забрала від мене всі горя і біди.

І у венах моїх ти весною течеш,
І цвітінням барвінку лягаєш у ліжку,
І вогонь твій палає, але не пече,
Боже,звідки ти взяв таку жінку?<br>Ірина Стельмащук

Автор: 

Ірина Стельмащук

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]