Я вже навчилася жити без тебе
Без твої обійм, під бокалом
вина Фальшивої гри, що спіткає до болю
І знов в допомогу мені тишина
Ти знаєш про тебе я вже не питаю
Цікаво та якось бажання нема
Ти сам руйнував всю довіру
Та як завжди в усьому винна я
Ти знаєш, про мене ти більше не знаєш
Ніколи не знатимеш де я була
Якою шасливою зараз я стала
Без твого добраніч любима моя<br>Євгенія
Новинки
Без тебе жити навчилась
Автор:
Євгенія
Поділитись
