ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    БЕЗ ТЕБЕ

БЕЗ ТЕБЕ

Ти давно вже мене не бачила,
Розминулися наші човни.
Я волів би, щоб ти пробачила,
Мої самі сміливі сни…
Я бажав би тебе пригорнути,
Тут в окопі, де купа солдат.
І тепло твоїх рук відчути,
Поміж шуму кривавих гармат.

Ти давно вже мене не бачив,
Від початку страшної війни.
Я воліла б,щоб ти побачив,
Знову мирне цвітіння весни.
Я сумую до стогону, крику
Я хотіла б сказати "Так"
Відчуваю я спрагу дику,
І жаданої зустрічі смак…

<br>Дар'я-Анастасія Ерексусі

Автор: 

Дар’я-Анастасія Ерексусі

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]