ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Боюсь я втратити тебе

Боюсь я втратити тебе

Я хочу жити, а не лити сльози тобі на плече.
Але знаєш, я в обіймах хочу плакати лише.
Залежна, як від моря вітер
Боюсь я втратити тебе

Коли дивлюся тобі в очі—бачу в них лише обман.
То, може, ти не будеш більше, мене вводити в оман?
В очах карих все ж бачу я, лише надію —
Надію бути все життя.

Ти кажеш мені, що я —найкрасивіша, дівчина на цій землі!
Але не бачиш ти в мені тієї ясної душі…
Ти бачиш лиш красивий вигляд, не бачиш, що люблю тебе, я більше ніж життя своє.

Та проблема лиш у тому, що буду я завжди з тобою, я не зважаючи на все, бо не хочу я так просто знову втратити тебе.<br>Кессі

Автор: 

Кессі

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]