Нас змалку усі вчили не брехати. А дівчина брехала як могла. Вона усім брехала що все добре,вона уже брехала і собі сама. Стіна лиш сіра смутку затягнулась. І дівчина боялася втратити і бути зайвою також боялася. І ніби сильна та усе ж слабка за маскою сховати все можливо,але в середині вона вже ледь жива. Тож дівчина погана? Чи жива ? Якщо брехня єдиний вихід то через неї буду йти одна<br>Промінь світла
Новинки
Брехня
Автор:
Промінь світла
Поділитись
