ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Був у мене друг

Був у мене друг

Був у мене друг — та знайшов він кохання,
І віддав їй себе без вагання.
Лише зрідка слово до мене звертає,
Порад запитає — як не засмутити, як догоджає.

Я радий за нього, за вогник в очах,
Коли він її зустрічає в думках.
Та з часом відходжу — лиш тінь і спогади,
Наші пригоди ховає пам'ять, мов береги.

А в серці моїм пустота оселилась,
Бо дружба жива кудись віддалилась.
Та вірність тримає — я тихо відступлю,
Йому залишу все тепло, що несу.

Колись він згадає про юність і нас,
І дітям своїм розповість про той час,
Де сміх і дороги, і вірна дружба жила,
Яка поруч з ним у серці завжди була.<br>Ілля

Автор: 

Ілля

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]