Дивлюся на небо. І що я там бачу!?
На метр квадратний, зірок менше, ніж дронів літає.
Але це ніщо, колу звуку немає.
Які ж не приємні звуки дроту й снаряду.
Почув свист снаряду, потрібно лягати, а краще в окоп відразу стрибати.
Якщо ж ти дрона почув: швидко РЕБа потрібно вмикати,
Та коли такого нема,
Біжи та хрестись – доля така.<br>Андрій Долгополий
Новинки
Будні
Автор:
Андрій Долгополий
Поділитись
