В душевнім лузі
я букет збираю:
Стебельця щирості,
пучечок доброти,
І ще гіллячку
щедрості зламаю,
Ніжність вдихну,
повагу віднайти.
Там, у траві,
на співчуття наткнуся,
Ще пагінців
турботи відщипну,
Об гілля
справедливості вколюся,
У листя скромності
букет той загорну.
14.10.2023.<br>Зубко Ганна
