ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Бій під Авдіївкою.

Бій під Авдіївкою.

Якось вранці, на світанку,
Пішла дивізія вперед.
Щоб із точки номер десять,
Вибить орків на нівець.
Командир їх звався,, Батя."
Накази чітко віддавав,
І із окопа, чуть піднявшись,
В русьню гранати він кидав.
У всих засмучені обличчя,
І дим, і копоть навкруги.
Рашисти лізуть як барани,
Їх гонять путінські кати.
,,Ще не вмерла України"-
Співа поранений солдат.
Він первим кинувся під кулі
Забувши і про біль, й про страх.
Уже кінчаются снаряди,
Й тревожно б'ются їх серця.
А орків вибити потрібно,
Наказ ніхто не відміняв.
Ще довго бились українці,
За ті Авдіївські місця.
Ще повернется до країни
Утрачена в бою земля.
Не переживайте,хлопці милі,
Прийде іще ота пора.
І як весна, милує наші очі сині,
Повернется ще в Україну, уся утрачена земля.
Будуть жити українці,
На оновленій землі.
І розквітне наша Україна,
Й заспівають свою пісню солов'ї.<br>Тетяна

Автор: 

Тетяна

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]