ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Біль війни

Біль війни

Ми в лютому спокійно спали,
Біди і горя ми не знали,
Гармати вранці підняли,
І ми відчули біль війни.

О мамо, мамо, як же страшно,
По місту танки вже йдуть,
Вони навколо все розіб'ють,
І наші душі заберуть.

А скільки сліз гірких страждання
Ви принесли до нас у хату
, Ви зруйнували нам життя,
Його ніяк не збудувати,
О мамо, мамо, як же страшно,
По місту танки вже йдуть,
Вони навколо все розіб'ють,
І наші душі заберуть.
Ви серце вирвали з грудей,
Ви покалічили дітей,
І плаче ненька Україна,
Бо мати поховала сина. О мамо, мамо, як же страшно,
По місту танки вже йдуть,
Вони навколо все розіб'ють,
І наші душі заберуть.<br>Валентина Харченко

Автор: 

Валентина Харченко

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]