ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Біль

Біль

Не знаєш ти що я відчуваю
Про шо мовчу, тепер не знаєш
В душі безмежно чую
Як серце затискаєш
Ця біль моя як мара
Скажена як отара
Ця біль моя пуста
У просторі глуха
Невже було так складно?
Триматися за руки
Чи це було все марно?
Пройти усі ці муки
Чи знаєш ти як складно
Усе це пережити?
А знаєш як противно
Всю біль переварити
Ти думаєш банально:
«Давай усе забудем»
Тобі так паралельно
Шо ми так щастя губим
Не цього я чекала
Не так все представляла
Не зради я чекала
А щастя замовляла <br>Марина

Автор: 

Марина

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]