Хто зробив тебе?
Чьї руки зліпили тебе?
Чи це золотий Орфей приклав до цього руки?
Ні, це самозванно, Орфей, це блюзнірство
Я вб'ю Орфея
Вб'ю бо це мої руки мають бути там.
Я хочу бути твоїм майстром, ти ж хочеш цього так само як і я.
Це ж так романтично, я бачу в тобі музу, ти маєш стояти вище всіх на Олімпі
Ти маєш взійти на Олімп та спалити усіх.<br>babyna_fire
Новинки
Вбити Орфея.
Автор:
babyna_fire
Поділитись
