ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Велика вода

Велика вода

Два роки минуло — і ніщо не забути,
Два роки цей жах перед очима стоїть.
Тому вже два роки, як вода з бідою
Шматок життя забрала з собою
У чорну прірву… а все досі болить.

Гуло, ламало, трощило долі,
Змивала з собою життя і красу.
Біда сміялась, біда ревіла,
Та з ненажерливості п’яніла,
Зі смертю гуляла донесхочу.

Сморід і стогін літали усюди,
Зойки, крики — все в чорне пішло.
І герої поруч, і розгублені очі,
І жахи ночі, все принесло…

Принесла з собою, вода з бідою,
З великою бідою, з великою водою.

Два роки і ніщо не забути.
Два роки перед очима стоїть.
А як забути? Коли так болить.
06.06.2025
<br>Віктор-Севила

Автор: 

Віктор-Севила

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]