Сиджу я ввечері на кухні,
П'ю чай, у голові слова.
Чую із вулиці звучання милозвучні,
Луна немов неонова.
Перед очима твої очі,
Такі глибокі, неначе дюни та піски,
Але питаюся щоночі,
Зі мною хочеш бути ти!?<br>Олександра(_Alex.aaa_virshi_)
Сиджу я ввечері на кухні,
П'ю чай, у голові слова.
Чую із вулиці звучання милозвучні,
Луна немов неонова.
Перед очима твої очі,
Такі глибокі, неначе дюни та піски,
Але питаюся щоночі,
Зі мною хочеш бути ти!?<br>Олександра(_Alex.aaa_virshi_)
Олександра(_Alex.aaa_virshi_)