Я по телеку почув,
І разочок я зітхнув.
Мам скажи но, а це правда?
Як зіхнеш- проàде хата?
Якщо, два рази зіхнеш,
То і сам ти пропадеш.
Ні синочку ти не прав…
Стій но мама, я згадав!
Треба просто позіхнуть,
І перевірить: буть, не буть.
Я позіхнув разок чи два,
Зрозумів я розпізна.
Що це все була не правда,
Просто витівки і жарти.
І тепер я звід усюди,
Можу витівки не чути.
<br>Anna F.

👍👍🤗🤗🤗
Витівки і жарти вдалися