Гасить вогонь своєї душі ми так навчились славно
Обрати зірку, йти туди
На серці спокій заголовно
Добро і зло в душі живе завжди на половину
Прожити доль не свою – так може лиш худоба
Адже людина є творцем
Освоївши обидві суті
Прокладе шлях як молодець
Вогонь спалить всі муки <br>Віталій Гудименко
