І тільки зараз я зрозуміла що я всього лиш Ангел який хоче повернутись додому (на небо) мені не подобається це життя, як кажуть "завжди кроваві полоси на руках, і ніколи чорні на фото" настане час появляться крила з руки потече кровава смісь Ангел попаде додому обов'язково і відлетить душа на покій.<br>Emelissa
Новинки
Всього лиш Ангел..
Автор:
Emelissa
Поділитись
