ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Війна та люди

Війна та люди

Війна у світі лунай
Знову весь світ у печалі
Годі вже вам грати на людські життя
Скільки ще втрат у цій далі?

А для чого це все робити?
Так у чому сенс у війні?
Невже не можна просто жити
Без ненависті, у тишині?

А як же амбіції народу?
Стільки людей пропали безвісти…
Це не шлях до свободи й згоди,
А безодня, що серце тисне.

А сирени вже грають свою гру,
І вибухи лунають в нас.
А діти плачуть через нас…
Для чого нам це все?

Бо це війна — страхи народу,
Сльози, мов тіні на льоду.
Ми самі будуємо цю біду,
А могли б — мрію й надію одну.<br>Ольга Лапіда

Автор: 

Ольга Лапіда

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]