колись стояв нагорі козак з пулею в плечі з права дивиться а по селу проходить мрак люди ходять мов в них траур а то не траур то біда пройшло вже років то багато але змінилося що мало стоїть воєнний вже на полі навколо хлопці всі у крові так що ви робите то люди хіба це вартує того пролитих сліз тих матерів які ріднесеньких дітей згубили на цій кривавій війні<br>Вікторія
Новинки
Війна
Автор:
Вікторія
Поділитись
