Чекать, чекать
Це все що можу
Бо більш нічим не допоможу
Бо бідні воїни отам
А тут сміються хлопчики ображені на світ.
Сміються з зросту, з ваги, та з всього
Але вони не уявляють як там воїнам бідненьким, в холоді бо вже не літо бо вже не так як будь раніше.
Але вони не розуміють що поки вони тут в теплі, там гинуть хлопці молоді.<br>Дерманська Маріна
Новинки
Війна.
Автор:
Дерманська Маріна
Поділитись
