ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Війна

Війна

О п'ятій годині ранку,
Земля здригнулася у раз.
Ми всі тоді грали в мовчанку,
І все змінилося відраз.

Вибухи, сирени, чорний дим
Усе це не забудемо ніколи.
І не забудемо ми тим
Які життя нам розкололи.

Не почуємо голос мами,
Який став янголом для нас.
Вони тепер з нами тільки душами,
Не забудем, не пробачимо ми вас.

Мамо вставай, не спи, прошу
Казали ми та все це марно.
Я тебе захищу тебе від куль,
Та все це бездарно.

Війна, підвал, холод,
Нам все це знайомо.
Не відчули в дитинстві солод,<br>Віта

Автор: 

Віта

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]