-
Школа
Її побачила зарослу бур'янами, -
Серце затерпло в груддях.
Могла б- невідомими стежками
Понесла б її на руках.
Я стояла і сльози котились
Сольоною рікою по щоках,
До вікон сосни нахилились
І щось шукали у шибках.
Зламана черешня у дворі-
Тут під нею наші гірки стояли
І ми, ще малі школярі,
У клас на урок поспішали...
Господинею тут стала тиша,
Від того боляче на душі...
Ніхто уже перші букви не пише...
Ніхто не читає вірші...
Лірика життя
Вірш
Автор:
Лана Дармограй
Поділитись
