ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Про життя    В БЕЗОДНЮ

В БЕЗОДНЮ

Себе в безодні просто загубила,
Мов камінь, що зірвався із гори.
Коли летіла — не розкрила крила,
Не відрізнила подиху від гри.

Там, угорі, лишилися обличчя,
Якісь слова, події та міста.
А тут — лише холодне потойбіччя
І тиша, наче аркуш, непроста.

Шукаю дотик, опору чи сошку,
Намацую у темряві межу.
Душа моя — як обгоріла дошка,
Сама собі я стала за чужу.

Ні болю вже, ні гніву, ні розпуки,
Лиш невагомість тягне до глибин.
Я простягаю в порожнечу руки,
Та я у ній — одна. І ти один.

Але десь там, на самому «порозі»,
Де гасне звук і зупинився час,
Я віднайду себе в німій тривозі
І спалахну… Мабуть — в останній раз.

15 травня 2026 р.

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]