ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    В маршрутці

В маршрутці

А він сидів тривожно у маршрутці ,
Й цікаво так дивився у вікно.
Ніхто не знав ,що в нього є на думці,
Та що у серці так його тоді пеклО.

Рюкзак старий ,на собі форма піксель-
І разом з ним усе його буття .
Та усмішку забув собі тоді одіти,-
Її з собою забрала ненависна ві@@на.

А тут все добре: мир та спокій .
І кожен ще живе своїм життям.
А там -болото ,смерть й калюжі крові…
Й дорога ,часто ,вже без вороття….

Сьогодні він щасливий – їде у відпустку !
Зустріне доню , брата, маму обійме.
А там ….у нього ще багато друзів –
Таких надійних він ніколи не знайде.

Він не засуджує нікого ,а лиш плаче –
В такого велетня біжить скупа сльоза.
Бо тут життя ,а там -він смерті бачить…
Яка ж жорстока та нестерпна ця ві@@на!

Halya Zhan<br>Halya Zhan

Автор: 

Halya Zhan

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]