-
Ти заспівай біля паркану,
Де поховали грішників.
Ти там станцюй для мене самбу,
Що б знала, що запам'ятав ти.Ти заспівай лише для мене,
Там де була в останній раз.
І затанцюй десь за парканом,
Що б знала,що спокійний ти..Як заспіваєш ти для мене,
То спокій я знайду десь там.
А як станцюєш ти для мене,
То буду знать,що живеш ти..
Про життя
Грішники
Автор:
Тетяна Савка
Поділитись
