ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Давай поговоримо про відчуття

Давай поговоримо про відчуття

Давай поговоримо про відчуття
На жаль, не буде тих ємоцій
Як про заборонене раніше
Немає ажіотажу чи натхнення
Я відчуваю тяжке дихання твоє на моїй шкірі
І для мене це говорить більше ніж сторінки енциклопедії
Я не буду давати тобі особливих імен чи категорій
Тільки можливо героєм з секса в великому місті
На одну серію чи можливо сезон
Я не знаю
І сил думати також не має
Якщо не моє відцураюсь як злодія
Про інше думати не хочу
І не знаю як
<br>Трійне нещастя

Автор: 

Трійне нещастя

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]