Далеко я від дому Твого,
Нема покою в душі мого…
Хотів би голос твій почути,
Твої обійми я відчути.
Вдихнути запах твій приємний,
Повір він дуже ах.єнний😇.<br>Skan Violtsi
Новинки
Далеко
Автор:
Skan Violtsi
Поділитись
