Два папуги в нас жили.
Що співали нам пісні.
Один білий, другий синій.
Два папуги два брати.
Кіт на клітку поглядав,
та папуг тих не чіпав.
Зранку пісня, на ніч пісня.
А вночі сопіння в клітці.
Два бешкетника лиш вдень
в сварці пір'я скубли.
Шум і гам тримав не довго,
коли кіт до них підходив знов.
Вгамувалися вони і співати почали.
Дитячі
Два папуги.
Автор:
Вікторія Соловйова
Поділитись
