ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Десь о другій половині ночі дз

Десь о другій половині ночі дз

{Безглуздо скитаюсь пустою дорогою,
Що веде до твоєї вулиці.
Маршрут я вже знаю на пам'ять, як той навігатор:
"через тридцять метрів на ліво а потім прямо".

А за рогом квітнуть фіалки,
Ти їх досі терпіти не можеш,
Вони ж бо нагадують щасливе дитинство,
Що врізається в груди болем пекельним.

Я й досі йду пустою дорогою,
Слухаючи ту пісню на повторі,
Чи була вона рівно особлива для двох?
Це точно не можливо.
Чи пам'ятаю кожен я рядок?
Це також маловірогідно,
Хоч минулої весни жила цією піснею,
Невже вона набридла восени?}<br>Вітрилом

Автор: 

Вітрилом

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]