Стоїть дитина,плаче гірко,
Під ногами притоптана земля…
А в серці величезна дірка,
Бо батька в неї вже нема…
Стоїть дитина,стогне на могилі,
А в думках спогади страшні…
Закриті очі…руки сині…
Найрідніші руки на землі…
Вона ніколи не обійме тата,
Бо він загинув на війні…
Його забрала російська гармата…
Його вбили цієї весни…<br>Марія Янковська
Новинки
Дитина війни
Автор:
Марія Янковська
Поділитись
