Доброго раночку тобі на світаночку,
Випий кавусі, щоб бути у русі,
Прошу посміхнися і на Давидів дивися,
Наснаги візьму і тобі напишу,
Почну щось складати, тебе звеселяти😉
Квіточко гарного дня тобі!😊
Доброго раночку тобі на світаночку,
Випий кавусі, щоб бути у русі,
Прошу посміхнися і на Давидів дивися,
Наснаги візьму і тобі напишу,
Почну щось складати, тебе звеселяти😉
Квіточко гарного дня тобі!😊