Доброго раночку тобі на світаночку,
Випий кавусі, щоб бути у русі,
Прошу посміхнися і на Давидів дивися,
Наснаги візьму і тобі напишу,
Почну щось складати, тебе звеселяти😉<br>Skan Violtsi
Новинки
Доброго раночку!
Автор:
Skan Violtsi
Поділитись
