#віршімоєїдуші💛
Я заплющую очі
Відпускаю думки…
В моїм серці на хвилину немає — біди.
Я мов, мантру повторюю: «Все буде гаразд!»
І душа моя знову приходить в баланс.
Відчиню я вікно і повітря вдихну…
Що ж готова і далі вести боротьбу!
Даруватиму всім надію й тепло
Кожне слово моє хай сіє — добро! <br> ꧁༺T. Prokof’єva ༻꧂
