ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Про життя    Доля і Недоля

Доля і Недоля

На роздоріжжі, де туман сідає,
‎Стояли дві сестри – мов день і ніч.
‎Одна – в вінку,що вплетене зірками,
‎Друга – у хустці як холодний лід.

‎Доля тихенько шепче, " Йди не бійся",
‎Твоя стежина , буде світлий шлях.
‎Хто серцем вірить, той не заблукає,
‎Хай навіть буря реве по горах.

‎Недоля поряд гучно засміється,
‎"Куди підеш ти, буде вир і страх".
‎Хто сильно мріє – той живе в примарі,
‎Хто надто любить – буде у сльозах.

‎Так ходять разом подруги, сестриці,
‎Одна дає, а інша все бере.
‎І лиш людина завжди метушаться,
‎Не може вибрати до кого з них піде.

‎Буває в сутінках гуляють по дорозі,
‎Переплітаються весь час у них сліди.
‎Аби людина серцем відчувала,
‎Яким шляхом, й куди їй краще йти.

‎Бо Доля і Недоля рідні сестри,
‎Вони як день і ніч, вони не вороги.
‎Без темряви не зрозумієш світла,
‎Без втрат не знайдеш щастя у собі.

Автор: SERHII VERESHCHAKO
🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]