ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Дорога життя

Дорога життя

Мамо рідна, а де наша хата?
Що то чорне стоїть у пітьмі?
Мамо, де мій татусь і де братик?
І чому дуже страшно мені?

Ти не бійся, моя ти дитинко.
Все страшне вже позаду у нас.
Тато з братиком зараз в лікарні.
Нам з тобою летіти вже час.

Мамо, можна промінчик цей взяти,
Що з віконичка світить мені?
Доторкнись, моя доня маленька,
Це дорога до Бога тобі.

Мамо, глянь на цю квітку чудову,
Що розквітла посеред руїн.
Це життя розквітає в розрусі
На нескореній нашій землі!<br>Шпак Тетяна

Автор: 

Шпак Тетяна

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]