ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    До Бога

До Бога

А чи живемо ми ,чи є майБутнє?Пита малеча в нас щодня.Чому батьки наші відсутні?Чому здригається-земля?

Чому багато діток плаче?Чому в повітрі сірий пил?Чому немає вже солдата,Що українське все любив?

Батьки – завжди з нами у серці…Земля — то дощ хоче іти…Надворі пил уже розвіявсяЙ немає шансу вже піти…

Немає шансу, бо стоять соколи',Забувши про солодкий сонТримають українськії кордониА їх тримає полігон..

ГАМУЮЧи ТОЙ біль у скронях…Стримуючи сльози й піт.Та у розпечених долоняхТРИМАЮТЬ ВЕСЬ НАШ УКРАЇНСЬКИЙ РІД! <br>Дембіцька Ірина

Автор: 

Дембіцька Ірина

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]