ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    До "подруги"

До "подруги"

Пробачити мені ,чи може послати?
Промовчати ,чи вже сказати?
Як гидко мені від тебе й твоїх "жартів".
Які пів життя мого зіпсували.
Ну що ж.. Побажаю тобі я того ж.
Що казала й кричала на вулиці ти,
Що селом всім гомоніли.
І за що? За моє добре ставлення?
А може за допомогу?
Як ти бігла до мене жалітись і казала що лиш я розумію,
розумію цей дивний світ.
Все ж таки я зрозуміла.
І бажаю тобі лиш найкращого,
Всього,чого ти для мене хотіла.
Всього чого я ніколи побажати не зможу..<br>Тетяна С.

Автор: 

Тетяна С.

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]