ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Воєнні    ДЯКУЮ БОГУ Й НАДІЇ НЕ ТРАЧУ

ДЯКУЮ БОГУ Й НАДІЇ НЕ ТРАЧУ

ДЯКУЮ БОГУ Й НАДІЇ НЕ ТРАЧУ

Я дякую, Боже, за ніченьку тиху,
Щоб більше ніко́ли не йти до нас ли́ху,
Щоб сонце над нами було́ тільки МИРУ,
Молитву, Всевишній, молю́ за це щиро.

Я дякую, Боже, за те, що проснулась,
За те, що від вибухів я не здригнулась,
За те, що і хліб, і до хліба я маю,
І щиру любов до Вкраїни плекаю.

Я дякую, Боже, за тишу ранкову,
За те, що побачила небо я знову,
За те, що я можу вмиватись росою,
Й не миюсь сьогодні від болю сльозою.

Я дякую, Боже, за все, що я маю,
Молю́ ПЕРЕМОГУ й на неї чекаю,
Чекаю, що в МИРІ надалі нам жити,
Й продовжую неньку всім серцем любити.

Я дякую, Боже, за те, що я вдома,
Та доля Вкраїни нам є невідома,
І скільки це пекло ще буде тривати,
І скільки ще ворог нас буде вбивати.

Я дякую, Боже, за воду в криниці,
Що я у домівці, неначе в світлиці,
За те, що зі мною ти поряд усюди,
Надії не трачу, що спокій в нас буде.

17.11.2023 р.

©Королева Гір Клавдія Дмитрів,2023
ID: 998775

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]