За що ти сон мене караєш
Я слабкий перед тобою
Ти це знаєш..
Горіти буду я у вогні
За те що мовчки передивлююся сни..
Я від них відрікся!
З мене досить!
І якби я там не молився
Сни це зло, хоч спати косить…
Ти мій сон
Ти мій спогад
Ти мій світ
Ти жити повод.<br>Олексій Постріл
Новинки
За що ти сон мене караєш?
Автор:
Олексій Постріл
Поділитись
