Купаючись у сонячнім промінні,
Я не згорю і не розтану.
Узвишшям пронесеться бадьоре щебетіння,
І усмішка жагуче на вустах заграє.
І серед люду я вогнем не згасну,
А спалахну яскравою зорею.
Осяю всім серця натхненні
І буду ждати місяця смиренно.
В оксамиті ночі попелом впаду в долоні,
Розвіюсь тихо-тихо на вустах, кохано.
Огорне надійний спокій, бо в твоїх обіймах
Зацілуєш мене тихо, і згорю пестливо.<br>Тіна Нью
