Зроби ти все вшетечно,мені ж стариганеві якось недоречно.такий я мабуть здрайця,не зачіпай ти мої яйця.зроби ти все вже точно й люби мене заочно,кохай мене всебічно,бо я такого не прихильник й не прибічник.поїж замість сніданку жувачку й перетворить в мою читачку.<br>Андрій пастух
Новинки
Зроби ти все вшетечно.
Автор:
Андрій пастух
Поділитись
