Я хочу ось так , з тобою,
вечори зустрічати.
Милуватись закатом і
грітись обіймами біля вогню.
В тишині бути на одинці і
на вушко шепотіти : ,,люблю""!
Кохання
З тобою.
Автор:
Вікторія Соловйова
Поділитись
