ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Класний керівник

Класний керівник

Ну от і все … пройщов наш рік навчальний,
Ми старшими стаємо кожний раз,
І дякуємо нашій другій мамі,
За мудрість,що посіяла для нас.
А ми сердечно всі вітаєм,
Таку любиму ,і для всіх єдину,
Марину Вікторівну нашу,
Для кожного із не заміниму,
Прийміть ви наші щирі привітання,
Та вибачте за пустування.
За рік бешкетний й нелегкий,
Але для нас такий швидкий ,
Вже сьомий клас не за горами,
А ми прийдем тими ж стежками.
Знання із школи будем брати,
Щоб легко було в світі крокувати.
<br>Бойко Ірина

Автор: 

Бойко Ірина

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]