Я покохав так сильно знов…
І хтось і далі мені каже,
Що це невзаємне чуття,
Що врешті-решт на краще
Не зміниться моє життя.
І по-старому буде й далі моє буття:
Буде сум, туга і смуток.
Усе, але не радісне чуття,
Не буде вже того приємного життя.
І ось тоді, колись радісного дня:
Коли буде надія на добро,
Я сяду за стіл і напишу
Тобі вірша нового!<br>Алексєєв Віктор
Новинки
Колись
Автор:
Алексєєв Віктор
Поділитись
