"Кохання"
Завжди була я поруч із тобою,
Чого не помічаєш ти цього?
Цікавлюсь я завжди тільки тобою,
В очах моїх ти глибше ніж Байкал
Забула всіх,
Вже й не згадаю
"Чого я забувала їх тоді?"
Але тебе я досі пам'ятаю
Єдиного тебе, забути вже не зможу,
Та й напевно я помру одна,
Того, що покохати…
Покохати я, тільки тебе змогла
Коханню й рима не потрібна
Щоб рани ці глибокі нанести
Такі глибокі як ті очі
Яким повірила тоді
Але у серці десь стучиться правда,
Оті гіркі малі слова
"Ой, вибач, мені вже не потрібна,
ота уся любов твоя"<br>Зайцева Марія ева ма
