Коли ти не шукаєш кохання,
Воно приходить — так неждано.
У серці розквітає світання,
Дарує дотик свій ніжно й лагідно.
Воно приходить зовсім тихо,
Мов теплий вітер у весні.
І замість болю, смутку, лиха
Лишає світлі дні ясні.
І ти вже сама не розумієш,
Як жити можна без тепла.
Бо з тим коханням ти раптово
Знаходиш сенс і два крила.
<br>Ольга Худан
