Кохатись – це ж не кохати
Це не про любов написану в книжках
Кохатись можуть й друзі
і ті хто зраджує в думках.
Кохатись – не гріх,
Не спокута, не біль
Але від слова «кохати»
Чому тоді так легко забути?
<br>Vladyslava
Кохатись – це ж не кохати
Це не про любов написану в книжках
Кохатись можуть й друзі
і ті хто зраджує в думках.
Кохатись – не гріх,
Не спокута, не біль
Але від слова «кохати»
Чому тоді так легко забути?
<br>Vladyslava
Vladyslava