#Ділюсядитячимивіршамизвами💙
Все сріблиться, все іскриться
І зима на санях мчиться.
Нам везе з собою сніг.
Щоб порадувать усіх.
Той сніжок мете й мете,
Що не видно, що і де.
Ті сніжиночки кружляють
Та й красою все вкривають.
І дерева в білому стоять,
І ялинки одягли новий наряд.
<br> ꧁༺T. Prokof’єva ༻꧂
