-
Завжди мріяв стати краще батька
Щоб встать на ноги, і сказать
Виберай любу машину...В Межах тридцяти та сорока..
Батя як завжди обрав - "Форда!"
Нічо нового, братва)Він обрав машину, на двадцятих шинах..
А мені лиш хотілось.. бачити..., щасливу людину.
Він взяв, втопив у пол, і як же розривається екобустівський мотор..Ці звуки ревіння, цього форда.. О боже.. Яка це краса!
А батя щаслива людина...
Все що треба для щастя.. - Форда і дитину)
Про життя
Краще батька
Автор:
Vozik Rev
Поділитись
